Reklama

Niedziela Wrocławska

"24 h dla Pana" z Mężczyznami św. Józefa [zaproszenie]

Mężczyźni świętego Józefa zapraszają na męskie rekolekcje, które odbędą się w dniach 6-7.10.2023 roku w Bardzie Śląskim.

Norbert Kochanek

Bazylika w Bardzie

Bazylika w Bardzie

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Przyjazd uczestników zaplanowany jest na 6 października do godziny 18.00, a zakończenie dzień później o godz. 18.00. - Wszystko w ramach akcji "24 h dla Pana" - czytamy w zaproszeniu, które skierowane jest do wszystkich mężczyzn, zrzeszonych, niezrzeszonych, niezależnie od wieku i poziomu duchowości.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Głównym hasłem spotkania jest "Siła męskiej słabości". W programie między innymi modlitwa, męskie uwielbienie, męski różaniec, mocne świadectwa, męskie rozmowy w grupach, wyjście na Obryw Skalny, adoracja, Eucharystia.

Reklama

Zapisy na wyjazd pod linkiem

https://mezczyzniwewroclawiu.pl/24h-dla-pana-bardo-slaskie-06-07-10-2023/

2023-09-27 15:46

Ocena: +3 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Czuwajcie, bo nie wiecie, kiedy Pan domu przyjdzie

2023-12-02 23:18

Michał Grzyb, Arkadiusz Wojtaszek

»Uważajcie, czuwajcie, bo nie wiecie, kiedy czas ten nadejdzie. Bo rzecz ma się podobnie jak z człowiekiem, który udał się w podróż. Zostawił swój dom, powierzył swoim sługom staranie o wszystko, każdemu wyznaczył zajęcie, a odźwiernemu przykazał, żeby czuwał. Czuwajcie więc, bo nie wiecie, kiedy pan domu przyjdzie: z wieczora czy o północy, czy o pianiu kogutów, czy rankiem. By niespodzianie przyszedłszy, nie zastał was śpiących. Lecz co wam mówię, mówię wszystkim: Czuwajcie!«.

Mk 13, 33-37

CZYTAJ DALEJ

W Kościele katolickim w niedzielę rozpoczyna się adwent

2023-12-03 08:06

[ TEMATY ]

adwent

Karol Porwich/Niedziela

W Kościele katolickim w niedzielę rozpoczyna się adwent. Jest to okres przygotowania do uroczystość Bożego Narodzenia. Od kilkunastu lat akcentowany jest aspekt radosnego oczekiwania. Jako pomoc w odnowie duchowej w parafiach organizowane są m.in. rekolekcje i dni skupienia.

Słowo adwent pochodzi od łacińskiego adventus, które oznacza przyjście. Dla starożytnych Rzymian oznaczało oficjalny przyjazd cezara. We wczesnym chrześcijaństwie odnosiło się do podwójnego przyjścia Chrystusa: jako człowieka i jako sędziego na końcu świata.

CZYTAJ DALEJ

Św. Franciszek z Marymontu

2023-12-03 17:30

[ TEMATY ]

Akcja Katolicka

parafia Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

ks. Zygmunt Trószyński

Łukasz Krzysztofka/Niedziela

Od lewej: Marek Rzeszotarski, ks. dr Jarosław Sobkowiak, Maria Żółcińska i Alina Petrowa-Wasilewicz

Od lewej: Marek Rzeszotarski, ks. dr Jarosław Sobkowiak, Maria Żółcińska i Alina Petrowa-Wasilewicz

W parafii Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie odbył się wieczór wspomnień o ks. Zygmuncie Trószyńskim, legendarnym proboszczu parafii „na górce”.

W spotkaniu, które poprowadziła red. Alina Petrowa-Wasilewicz, wzięli udział: ks. dr Jarosław Sobkowiak MIC, prodziekan Wydziału Teologicznego UKSW, Marek Rzeszotarski ze Stowarzyszenia Żołnierzy AK Żywiciel oraz Maria Żółcińska z Akcji Katolickiej.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję