Reklama

Aspekty

Pielgrzymka nie dla wszystkich

W sobotę 19 listopada 2022 r. w Sanktuarium Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej odbyło się czwarte Diecezjalne Spotkanie Kobiet.

[ TEMATY ]

pielgrzymka kobiet

Matka Boża Gospodyni Babimojska

sanktuarium Babimost

Bp Adrian Put

ks. Rafał Witkowski

Pielgrzymka kobiet do Babimostu

Pielgrzymka kobiet do Babimostu

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Panie pielgrzymowały do Babimostu, aby wspólnie uczestniczyć we Mszy św. i modlić się przed Cudownym Wizerunkiem Matki Bożej, która na początku XVIII wieku wyprosiła łaskę uchronienia ludzi ziemi babimojskiej przed epidemią choroby zakaźnej. Bp Adrian Put celebrował Mszę św. i wygłosił homilię o ofiarowaniu Matki Najświętszej oraz o związku Bożego Macierzyństwa z życiem każdej matki. Więcej za tydzień w wydaniu papierowym i elektronicznym.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ:

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram


O owocach pielgrzymki kobiet mówi Adrianna Włodarczyk. Zobacz!


2022-11-19 15:25

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Śląskie: 18 sierpnia pielgrzymka kobiet do Piekar Śląskich

[ TEMATY ]

pielgrzymka kobiet

Karol Porwich/Niedziela

18 sierpnia odbędzie się tegoroczna stanowa pielgrzymka kobiet i dziewcząt do sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich. Mszy św. będzie będzie przewodniczył emerytowany prefekt Kongregacji Nauki Wiary kard. Gerhard Ludwig Müller, który również wygłosi homilię.

Rzecznik archidiecezji katowickiej ks. Rafał Bogacki poinformował w czwartek, że hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Jestem w Kościele, więc idę…” i wskazuje na zaangażowanie w ewangelizację.
CZYTAJ DALEJ

Leon XIV spędzi wakacje w Castel Gandolfo

2025-06-17 13:36

[ TEMATY ]

Włochy

Papież Leon XIV

Vatican News

Jak informuje Prefektura Domu Papieskiego, Papież wkrótce uda się na letni odpoczynek do Papieskich Rezydencji w Castel Gandolfo.

„W niedzielę, 6 lipca po południu, Ojciec Święty Leon XIV uda się na czas odpoczynku do Papieskich Rezydencji w Castel Gandolfo.
CZYTAJ DALEJ

Duchowa podróż na kółkach

2025-06-17 15:27

Archiwum organizatorów

Radość pielgrzymów po dotarciu na Jasną Górę

Radość pielgrzymów po dotarciu na Jasną Górę

4 dni w drodze, 221 kilometrów, 60 pielgrzymów i… rolki

Już po raz dziewiąty miłośnicy jazdy na rolkach połączą sport z duchowością, wyruszając z Wrocławia na Jasną Górę w ramach Rolkowej Pielgrzymki Wrocławskiej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 28 czerwca – 1 lipca, a udział w niej zapowiedziało blisko 60 pielgrzymów z Polski i zagranicy.
CZYTAJ DALEJ
Przejdź teraz
REKLAMA: Artykuł wyświetli się za 15 sekund

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję