Reklama

Wiadomości

Konferencja prasowa "Człowiek człowiekowi darem jest"

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Redakcji do udziału w konferencji prasowej dedykowanej tematyce senioralnej "Człowiek człowiekowi darem jest".

[ TEMATY ]

zaproszenia

Adobe.Stock.pl

Angażowanie się w wspieranie, niesienie pomocy na rzecz osób starszych, seniorów stanowi ważną przestrzeń życia społecznego i relacji międzyludzkich. W powyższym zakresie rośnie wrażliwość i świadomość społeczna potrzeby troski o osoby starsze. Angażowanie się różnych osób w taką aktywność, także coraz większej grupy młodzieży, zasługuje na uznanie i promowanie takich postaw.

21 GRUDNIA 2021 R., GODZ. 10.00

Podziel się cytatem

Reklama

Konferencję prasową moderuje: redaktor Marek Staroń – Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA

UCZESTNICY:

Podziel się cytatem

1. Stanisław Szwed - Sekretarz Stanu MRiPS – słowo wprowadzające w konferencję.

Reklama

2. bp. Tadeusz Lityński – „Człowiek człowiekowi darem jest”.

3. Elżbieta Rafalska – Europoseł – „Polityka senioralna – kierunki działań w Unii Europejskiej”.

4. Władysław Dajczak - Wojewoda Lubuski – „Rola podmiotów rządowych i samorządowych w regionach w aspekcie polityki senioralnej”.

5. prof. Marian Miłek – Senior, członek komitetu honorowego projektu „Senioralne Lubuskie” – „Potrzeba integracji międzypokoleniowej”.

6. KSM - przedstawiciel młodzieży – „Młodzi a seniorzy”.

7. ks. Zbigniew Kucharski - Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA – „Rozwój wrażliwości społecznej w aspekcie seniorów”.

8. Mariusz Książek - Fundacja Instytut Mediów, Tygodnik Katolicki Niedziela – „Troska o seniorów realizacją miłości bliźniego”.

W trakcie konferencji zostaną przedstawione ciekawe przykłady inicjatyw i projektów realizowanych na rzecz seniorów.

Podziel się cytatem

Dla dziennikarzy będą przygotowane materiały pokonferencyjne.

2021-12-20 10:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kraków: Dzień Skupienia dla osób w związkach niesakramentalnych

[ TEMATY ]

zaproszenia

„W drogę z nami wyrusz, Panie!”

CZYTAJ DALEJ

102. rocznica urodzin Jana Pawła II

2022-05-17 21:44

[ TEMATY ]

św. Jan Paweł II

Adam Bujak

18 maja 2022 r. mija 102. rocznica urodzin Karola Wojtyły, od 16 października 1978 r. - papieża Jana Pawła II. Wkrótce po śmierci został on ogłoszony błogosławionym, a następnie świętym Kościoła katolickiego.

Karol Wojtyła urodził się 18 maja 1920 w małopolskim miasteczku Wadowice, niedaleko Krakowa jako ostatnie z trojga dzieci Karola i Emilii Kaczorowskiej. Karol Wojtyła przyszedł na świat w Wadowicach, 18 maja 1920 roku w domu należącym do Żyda, Chaima Bałamutha.

CZYTAJ DALEJ

Łódź: Pożegnanie śp. ks. kan. Zdzisława Góry

2022-05-19 08:00

[ TEMATY ]

archidiecezja łódzka

ks. Paweł Kłys

W kościele pw. św. Wojciecha w Łodzi – Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia – celebrowana była Msza święta żałobna za zmarłego śp. księdza kanonika Zdzisława Górę – byłego proboszcza i budowniczego kościoła parafialnego pw. św. Krzysztofa w Tuszyn Lesie. Uroczystej liturgii przewodniczył ksiądz arcybiskup senior Władysław Ziółek.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję