Reklama

Nowe rozmaitości

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Plagi

Z licznych wypowiedzi liderów partii opozycyjnych wynika, że przez okrągły tydzień nawiedzają nasz kraj liczne nieszczęścia. W poniedziałek panuje bezprawie, we wtorek jest łamanie konstytucji, w środę mamy już faszyzm, w czwartek żyjemy w komunizmie, w piątek wracamy do PRL-u, a w sobotę czuć ducha Feliksa Dzierżyńskiego i Ławrientija Berii razem wziętych. Z największych nieszczęść nie zagościł u nas jedynie maoizm.

Oskarżenia

Rządzącą obecnie ekipę oskarżano już prawie o wszystko, nawet o dążenie do rzezi plemiennych. PiS-owi nie zarzucono jeszcze tylko ludożerstwa.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Specjalistka od PiS

Partia Ryszarda Petru – Nowoczesna pisze księgę i będzie to księga czarna. Mają się w niej znaleźć wszystkie przestępstwa i nadużycia PiS. Pewnie będzie to praca zbiorowa, a jeśli tak, to proponujemy zaangażować do komitetu redakcyjnego panią mającą w tych sprawach doświadczenie i osiągnięcia, która znalazła słynnego dorsza.

Wątłe szeregi

Szeregi obrońców polskiej demokracji są trzy, góra cztery. Skąd to wiemy? Policzyli się pod sejmem. Było raptem kilkudziesięciu, i to niespecjalnie zbrojnych.

Krzywa opadająca

Platforma Obywatelska stopniowo, ale systematycznie traci sympatię wyborców. Średnio jakieś 3 punkty na miesiąc. Jak tak dalej pójdzie, to koło lata będzie po zawodach.

2015-12-09 08:38

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Czemuście mnie szukali?

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Adobe.Stock

Rozważania do Ewangelii Łk 2, 41-52

Czwartek, 18 września. Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika.
CZYTAJ DALEJ

Potrzebne wsparcie dla sióstr seniorek - starszych, chorych i cierpiących

2025-09-18 13:55

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Dębickich

Siostry seniorki potrzebują wsparcia

Siostry seniorki potrzebują wsparcia

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Dębickich zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie dla swoich sióstr starszych, chorych i cierpiących, które całe życie poświęciły służbie innym. Trwa internetowa zbiórka na wsparcie sióstr seniorek. Środki przeznaczone są na zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego, który poprawi komfort życia i ułatwi codzienną opiekę nad starszymi, chorymi i cierpiącymi siostrami.

Siostry przez dziesiątki lat oddawały swoją młodość, talenty i siły, pracując w parafiach, szkołach, szpitalach i domach opieki. Zawsze z uśmiechem i sercem pełnym oddania niosły pomoc dzieciom, ubogim, chorym i tym, którzy stracili nadzieję. Ich życie jest świadectwem miłości do Jezusa i bliźniego.
CZYTAJ DALEJ

Proboszcz z Łososiny Górnej nagrodzony!

2025-09-18 23:03

. ks. płk Zbigniew Kępa

Ks. dr Kazimierz Fąfara został laureatem Nagrody im. Mariana Korneckiego!

W Muzeum – Orawskim Parku Etnograficznym w Zubrzycy Górnej 11 września ks. dr Kazimierz Fąfara, proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych w Łososinie Górnej, odebrał Nagrodę Województwa Małopolskiego im. Mariana Korneckiego. Wyróżnienie to przyznawane jest osobom szczególnie zasłużonym w dziedzinie ochrony
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję